O Nas

Kilka Słów O Naszej Lecznicy

Opiekujemy się i leczymy łomiankowskie psy i koty już od 15 lat. Początkowo w gabinecie przyjmował jeden lekarz - Mirosław Pisarski, z biegiem czasu zespół poszerzał się o kolejne osoby m.in. Katarzynę Zych, Agatę Jechowską i Ewę Pietrasińską-Lazurko. Korzystamy z usług laboratoriów weterynaryjnych takich jak Laboklin, Labwet czy Idex, współpracujemy ze specjalistami m.in. z dziedziny dermatologii, kardiologii, USG czy RTG.

Jesteśmy jedną z najstarszych lecznic dla zwierząt w Łomiankach, staramy się ciągle poszerzać nasze umiejętności i wiedzę oraz zakres oferowanych naszym klientom usług.

Już od kilku lat cieszymy się zaufaniem wolontariuszy opiekujących się bezdomnymi zwierzętami. Współpracujemy z organizacjami pożytku publicznego m.in. Fundacją Ochrony Zwierząt w Łomiankach, która pomaga w leczeniu zwierząt oraz wspiera walkę z bezdomnością psów i kotów. Od dawna również Gmina Łomianki powierza nam opiekę nad psami, kotami i ptakami z terenu naszej gminy. Zwierzęta bezdomne oraz zagubione, które wymagają pomocy weterynaryjnej, straż miejska często przywozi właśnie do naszego gabinetu. Tu udzielana jest im pierwsza pomoc, następnie przebywają w szpitalu aż do całkowitego wyzdrowienia a nierzadko dzięki pomocy pani Mari Dragunowicz trafiają do nowych domów.


Dlaczego My

Dogodna Lokalizacja

Gabinet znajduje się w centralnej części Łomianek, przy głównej ulicy - Warszawskiej tuż obok całodobowego sklepu joker. Przed gabinetem znajdują się miejsca parkingowe.

Oddział w Dziekanowie Leśnym mieści się przy trasie gdańskiej, wejście do lecznicy od ulicy kolejowej. Na posesji jest duży wygodny parking dla klientów.

Opieka Weterynaryjna

Zajmujemy się profilaktyką i leczeniem zwierząt towarzyszących głównie psów i kotów.

Diagnostyka Labolatoryjna

Mamy do zaoferowania szeroki zakres usług laboratoryjnych takich jak badania krwi , moczu i kału, badania histopatologiczne czy wykonywanie wymazów ze skóry, ran, uszu oraz zeskrobin skórnych.

Leczenie Szpitalne

Do dyspozycji mamy szpital dla małych zwierząt, głównie kotów. Posiadamy duże klatki z kuwetami z ciepłymi kocami.

Usługi Pielęgnacyjne

Zajmujemy się strzyżeniem czesaniem oraz kąpielą głównie psów. Ponadto wykonujemy zabiegi takie jak czyszczenie uszu oraz usuwanie z nich włosów, przycinanie pazurków, wyciskanie gruczołów okołoodbytowych.

Miła Atmosfera

W naszym gabinecie staramy się zapewnić miłą, rodzinną atmosferę. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, chcemy żeby pacjenci i ich pupile czuli się u nas komfortowo.

Naszym celem jest zapewnienie kompleksowej opieki weterynaryjnej Twojemu pupilowi. Badania Laboratoryjne wykonywane są na miejscu w Gabinecie, w razie potrzeby pacjent kierowany jest do specjalistycznej lecznicy m.in. na badanie Usg, RTG, EKG czy tomografię.

Opinie Naszych Klientów

Mało w życiu spotkałam lekarzy weterynarii z takim podejściem do swojej pracy,a leczę tam zwierzaki sztuk 4 od dobrych paru lat. Nie ma tam rutyny wielkich lecznic, po zabiegu którym się bardzo stresowałam dostałam np.od p.Kasi SMS ze zdjęciem mojego pieska owiniętego z czułością w kocyk :), tym ludziom ufam bezgranicznie, bo nigdy się nie zawiodłam, dają z siebie zawsze 100% i jeśli trzeba to bez kompleksów odsyłają do specjalistów. ZDECYDOWANIE POLECAM!!!!

Izabela Ziółek

Od czasu przeprowadzki do Łomianek odwiedziliśmy z moją sunią kilka gabinetów i nigdzie nie spotkaliśmy się z tak ludzkim podejściem do „pacjentki” – zazwyczaj po prostu starała się uciekać, tutaj jest raczej zaciekawiona 🙂 . No i uratowali jej życie, gdy złapała kleszcza (wczesne rozpoznanie choroby, a przyszliśmy z zupełnie innego powodu). Gorąco polecam ten gabinet i lekarzy tam pracujących.

Artur Szczepaniak

Z całą pewnością polecam ten gabinet. Miła i profesjonalna obsługa.

Ilona Hanyga

Nigdzie tyle serca i profesjonalizmu nie spotkalam z moim chorym kotkiem . Dziekuje .

Barbara Laskowska

Bardzo fajne podejście do pacjenta i miła atmosfera. Mój pies uwielbia odwiedzać gabinet na Warszawskiej i na pewno nie raz tam wrócimy – mam pełne zaufanie do lekarzy tam pracujących. Zdecydowanie polecam.

Piotr Furtak


Poznaj Naszych Weterynarzy

Kontakt z Naszą Lecznicą