Strzyżenie

Strzyżenie Psów

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom właścicieli psów i kotów poszerzyliśmy zakres oferowanych Państwu usług o zabiegi pielęgnacyjne. Zajmujemy się strzyżeniem czesaniem oraz kąpielą głównie psów. Ponadto wykonujemy zabiegi takie jak czyszczenie uszu oraz usuwanie z nich włosów, przycinanie pazurków, wyciskanie gruczołów okołoodbytowych. Usługi strzyżenia i kąpieli psów wykonujemy w Gabinecie na ul. Warszawskiej 59 oraz w naszej drugiej placówce w Dziekanowie Leśnym na ulicy Niskiej 2.


Usługi Pielgnacyjne

Strzyżenie Psów i Kotów

Zajmujemy się strzyżeniami domowych pupili, zarówno małych jak i dużych. Istnieje możliwość wykonania tego zabiegu w znieczuleniu ogólnym, co jest przydatne szczególnie w przypadku agresywnych psów oraz kotów.

Zabiegi Pielęgnacyjne

Podczas strzyżenia możliwe jest wykonanie zabiegów pielęgnacyjnych takich jak przycinanie pazurków, profesjonalne czyszczenie uszu oraz wyrywanie z nich włosów, wyciskanie gruczołów okołoodbytowych.

Kapiel

Kąpiemy małe i duże psy. Na kąpiel tych większych zapraszamy do naszego oddziału w Dziekanowie Leśnym, gdzie mamy specjalnie do tego przygotowane pomieszczenie.

Kąpiele Lecznicze

W przypadku zwierzaków z problemami skórnymi możliwa jest wykonanie kąpieli leczniczej w specjalnie do tego przygotowanych szamponach.

Więcej informacji i zapisy na wizyty pod numerami telefonu 696 326 262, 519 379 461