Dermatologia i Stomatologia

W ofercie naszej lecznicy znajdują się usługi z dziedziny stomatologi takie jak usuwanie kamienia nazębnego metodą ultradźwiękową, wyrywanie zębów czy usuwanie przetwałych zębów mlecznych. Zabiegi na jamie ustnej wykonywane są w ogólnym znieczuleniu.

Od września do zaoferowania naszym klientom mamy KONSULTACJE DERMATOLOGICZNE, odbywają się one cykliczne dwa razy w miesiącu w zależności od potrzeb pacjentów.

 

Konsultacje Dermatologiczne

Od niedawna poszerzyliśmy nasze usługi o konsultacje dermatologiczne. Odbywają się one zazwyczaj w czwartki, konieczne jest wcześniejsze zapisanie się na wizytę. Konsultacjami zajmuje się Agnieszka Gecewicz, zgłębiała ona tajniki dermatologi na stażu w Dermawecie pod okiem dr Joanny Karaś-Tęczy. Podczas wizyty wykonywane są badania dodatkowe takie jak zeskrobina, cytologia czy badanie krwi.

Stomatologia

W lecznicy wykonujemy podstawowe zabiegi stomatologiczne, najpopularniejszym z nich jest zdejmowanie kamienia nazębnego. Zabiegi te wykonywane są w większości przypadków w znieczuleniu ogólnym. Wiąże się to z odpowiednim przygotowaniem pacjenta, zazwyczaj niezbędna jest wcześniejsza wizyta podczas której oceniany jest stan uzębienia, osłuchiwane jest serce i pobierana krew.

 

Konsultacje dermatologiczne dostępne są dla wszystkich, nie musisz być naszym klientem żeby skorzystać z pomocy specjalisty, zapisy pod numerem telefonu 22 424 67 60. Zabiegi stomatologiczne wykonywane są po wcześniejszej wizycie kwalifikującej do zabiegu.